KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11153291

nr 1115 3291

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Blandteknik, Peter Dahl (f. 1934), signerad, 17x27

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 19 juni 2017
kl 20:35:34

15/6 21:01:09 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)