KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11153291
nr 1115 3291
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Blandteknik, Peter Dahl (f. 1934), signerad, 17x27
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 juni 2017
kl 20:35:34
15/6 21:01:09
Peter Dahl (f. 1934)